Kocioł Grzewczy

Czyste powietrze, czyli zadbajmy o naszą wspólną przyszłość i wymieńmy stary piec

Chociaż zapewne każdy z nas chciałby żyć w miejscu, gdzie będzie czyste powietrze, to w przypadku wielu terenów w Polsce, jest z tym poważny problem. Co roku, zimą, wiele polskich miejscowości zmaga się z wielkim zanieczyszczeniem powietrza, jakim jest smog. I co roku słyszymy alarmujące informacje o tym, że polskie miasta znajdują się w światowej czołówce pod względem zanieczyszczenia powietrza. Jak w takim razie możemy zadbać o czyste powietrze? Jedną z opcji jest wymiana starego kotła na nowy. Co więcej, możesz też na to uzyskać dofinansowanie.

Program Czyste Powietrze – dofinansowanie na wymianę starego pieca

Ekologia oraz dbanie o środowisko od lat stają się coraz poważniejszym tematem w Polsce. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest troska o czyste powietrze, zwłaszcza, że w naszym kraju w wielu domach wciąż znajdują się stare piece emitujące dużą ilość szkodliwych substancji. Dlatego też od kilku lat polskie władze starają się zachęcać Polaków do wymiany starych pieców na nowe. Jeśli chcesz zadbać o czyste powietrze, dofinansowanie możesz uzyskać z Programu Czyste Powietrze, który jest prowadzony przez rząd. Jego celem jest poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródła ciepła w domu. Z rządowego programu można skorzystać praktycznie na każdym etapie – przed rozpoczęciem, w trakcie lub po zakończeniu wymiany pieca. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie czystepowietrze.gov.pl.

Chcesz dbać o czyste powietrze? Pomogą Ci nasze piece

Jeśli chcesz dbać o czyste powietrze, dofinansowanie wymiany pieca będzie zaledwie pierwszym krokiem. Drugim, równie istotnym, jest wybór nowego pieca. W tym przypadku, najlepiej skorzystać z kotłów oferowanych przez naszą firmę. Nasze produkty charakteryzują nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu kotły Broetje są przyjazne środowisku i spełniają niezbędne normy oraz wymagania. Korzystając z nich będziecie mieli pewność, że przyczyniacie się do poprawy jakości powietrza w swoim otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *